Шерингам: Марсиал не чувства обич в Ман Юнайтед
Бившият нападател на Манчестър Юнайтед Теди Шерингам оцени позицията на нападателя на "червените дяволи" Антони Марсиал.
"Това е подобно на ситуацията с Хари Кейн и Тами Ейбрахам. Нападателите трябва да бъдат обичани. Ако не чувствате, че сте обичани и ценени, ако ви се даде шанс да се докажете само в Купата на лигата, а не във Висшата лига, тогава чувствате натиска.
Тами се премести в Рома, където Жозе Моуриньо му каза: "Дори да пропуснеш шансовете, няма да бъдеш изгонен от отбора веднага". Това отношение помага да се отпуснеш. Футболистите трябва да бъдат спокойни пред противниковата врата. Това се случва, ако сте обичани в клуба. Марсиал не получава тази любов, защото има и други играчи. Той трябва да изгризе собствените си шансове", заяви Шерингам.
- Жребият за общия етап на Шампионска лига за сезон 2026/2027
- Дебютът на Балеба се отлага
- Ман Юнайтед може скоро да проведе преговори със супер агента Жорже Мендеш за трансфер на ляв бек
- Ясни са всички участници в общия етап на Шампионска лига за сезон 2026/2027
- Уейн Рууни: Карлос Балеба значително ще подсили Манчестър Юнайтед
- Пиърс Морган: Нелепо, наградата трябваше да отиде при Деклан Райс
- Бруно: Това бе един от най-добрите ми сезони в Манчестър Юнайтед
- Бруно е първият играч на Ман Юнайтед с наградата на PFA от 2010 г.
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]