Консейсасо вижда слабости в Ливърпул
Старши-треньорът на Порто Серджо Консейсао заяви, че вижда слабости в отбора на Ливърпул.
Тази вечер "драконите" ще приемат мърсисайдци в мач от втория кръг от груповата фаза на Шампионска лига. По време на двете предишни пътувания тук - през 2018 и 2019 г. - "червените" спечелиха с 5:0 и 4:1.
Наставникът на португалците е на мнение, че съперникът не се е променил много, но вярва, че хората му могат да бият фаворита.
"Ако погледнете Ливърпул, те загубиха Ловрен и Вайналдум от 2019 г. Ние пък запазихме тримата най-добри: Хесус Корона, Отавио и Бруно Коща.
Този вид опит и фактът, че те остават заедно е много важен в този вид състезания.
Можем да открием много теоретични различия като факта, че нашият бюджет е само 20-30 процента от бюджета на Ливърпул, но това няма да има значение.
Това, което ще има значение, е подготовката, избраната стратегия и как ще бъде организирана нашата игра.
Трябва да сме толкова способни като Ливърпул, който според мен е най -добрият отбор в света в някои аспекти на играта - и не преувеличавам.
Трябва да противопоставим нещо на силата на противника и да използваме някои от слабостите му, защото такива има", заяви Консейсао.
- Ливърпул е готов да плати повече за Аклиуш, но крилото избира ПСЖ
- Журналист твърди, че е постигнато „принципно споразумение“ между Ливърпул и магьосник на фланга
- Ман Юнайтед със смел задкулисен план по отношение на Ливърпул и Ман Сити
- Контузията на Джо Гомес засили трансферната дилема пред Ливърпул
- Федерико Киеза: Щастлив съм в Ливърпул и искам да се наложа при Ираола
- Ливърпул следи ситуацията с Винисиус Жуниор за свободен трансфер през 2027 година
- Дарвин Нунес може сензационно да продължи кариерата си в МЛС
- Ливърпул остава единственият сериозен кандидат за Брадли Баркола
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]