Роналдо иска да стане треньор в Ман Юнайтед
Нападателят Кристиано Роналдо иска треньорска роля в Манчестър Юнайтед, когато приключи кариерата си на футболист.
Миналия месец Юнайтед купи Роналдо от Ювентус за 20 милиона паунда, като подписа с Кристиано двегодишен договор с 12-месечна възможност за подновяване.
С него 36-годишният португалец доведе цялото си семейство в Манчестър, включително 11-годишния си син Кристиано-младши, който вече започна обучението си в академията на "червените дяволи“.
Кристиано -младши, който преди това игра за Ювентус, отбеляза четири гола за детския отбор на "бианконерите" (до 9 г.)
Според The Sun, Роналдо иска да помогне на сина си да изгради успешна кариера в Юнайтед и затова планира да премине към треньорската дейност, когато закачи ботушите си.
- Ман Юнайтед се интересува от лидера на Реал Сосиедад
- Ман Юнайтед, Челси и Тотнъм може да се борят за халф на Борусия Дортмунд
- Ясна е позицията на Челси относно продажба на Палмър на Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед и Ман Сити следят халф на Уест Хем
- Ясни са плановете на Каземиро
- Ман Юнайтед определи четирима за замяна на Каземиро
- Арсенал ще се затрудни с новия Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед е готов да преговаря с Майно
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]