Шерууд: Роналдо нямаше да се държи така при Моуриньо
Бившият мениджър на Тотнъм Тим Шерууд коментира поведението на португалския нападател на Манчестър Юнайтед Кристиано Роналдо по време на мача от Шампионска лига с швейцарския Йънг Бойс (1: 2), когато португалецът застана до мениджъра Оле Гунар Солскяер и започна да дава съвети на своите съотборници.
"Мисля, че това поведение на Роналдо е нормално, Оле ще трябва да се примири. Ако поканите такъв играч в клуба си, трябва да знаете какво ще се случи. Това не е същият Роналдо, който преди това е играл за Манчестър Юнайтед.
Роналдо разбира колко много клубът се нуждае от него. Ако смята, че трябва да застане до треньора и да даде инструкции, трябва да му бъде позволено да го направи. Роналдо нямаше да се държи така при Жозе Моуриньо. Но първо трябва да попитате самия Кристиано: наистина ли е необходимо да застанете до Солскяер и да съветвате нещо.
Видяхме го да крещи и на Европейското първенство. Този човек определено ще стане треньор, 100%. Обзалагам се, че през следващата година и половина той ще оглави Юнайтед. След като приключи кариерата си, той веднага ще стане треньор", заяви Шерууд.
- Бруно Фернандеш: Роналдо е моят най-голям пример
- Манчестър Юнайтед избира между Карик и Нагелсман
- Брунo Фернандеш е Играч на месеца във Висшата лига
- Манчестър Юнайтед планира сериозно разчистване на заплатите
- Тежката реалност за Фридолина Ролфьо в Манчестър Юнайтед
- Барселона има срок до 15 юни да реши за Рашфорд
- Ливърпул и Манчестър Юнайтед в битка за Шлотербек
- Манчестър Юнайтед с дилема около Онана заради заплатата му
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]