Мане: Чудесно е да играем с Палас всеки уикенд
Нападателят на Ливърпул Садио Мане коментира своя 100 -ен гол с фланелката на Ливърпул. За да вкара 100 гола за Ливърпул, Мане се нуждаеше от 224 мача.
"Хареса ми да играя с Кристъл Палас. Би било чудесно да играем с тях всеки уикенд. В главата ми винаги си мисля, че това е възможно. Ще продължа да се опитвам да вкарвам още повече.
Мисля, че хората не грешат, когато казват, че Манчестър Сити, Челси и Манчестър Юнайтед претендират за титлата наравно с нас. Но ние ще се опитаме да бъдем най-добрите на това ниво", заяви Мане.
През този сезон Мане изигра пет мача за Ливърпул (всички в основата) и вкара три гола.
- Ливърпул поднови договора на Райън Гравенберх до 2032 година
- Ливърпул готви оферта от 80 млн. евро за цел на Челси
- Слот похвали Анди Робъртсън след победата на Ливърпул за ФА Къп
- Ливърпул си отмъсти на Уулвс и е на четвъртфинал за ФА Къп
- Уулвс ще се надява бързо да повтори Ливърпул
- Юрген Клоп и Манчестър Юнайтед? Истината зад новите слухове
- Огромен удар за Ливърпул: 120 милиона паунда под въпрос без Шампионска лига
- Ливърпул срещу Рексъм на „Янки Стейдиъм“: английските клубове тръгват на лятно турне в САЩ
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]