Солскяер няма да използва Роналдо във всеки мач
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Оле Гунар Солскяер заяви, че нападателят Кристиано Роналдо няма да играе във всеки мач.
Роналдо стартира блестящо втората си кариера в Юнайтед, като отбеляза дубъл при победата с 4: 1 срещу Нюкасъл в събота.
Солскяер обаче бърза да напомни, че Кристиано вече е на 36 години, така че Оле Гунар ще се опита да защити португалецът от преумора.
"Няма да е невъзможно, ако остане извън играта. Той е на 36 години.
Мейсън (Гринууд) е на 19 и същото е и с него. Трябва да дозирам времето му за игра и трябва да дозирам времето за игра на 36-годишен играч."
Друго нещо е, че Кристиано се грижи за себе си толкова добре, така че знам, че ще се възстанови бързо. Разбира се, важно е всички да останат в добра форма, включително и той", заяви Солскяер.
- Бекъм: Пред Аморим има дълъг път
- Рио към Джерард: Загрявай за позицията на Слот
- Аморим защити позицията си за Мейну
- Скоулс посъветва Мейну да напусне
- Вълците могат да затруднят Ман Юнайтед
- Аморим: Това не е регрес
- Уест Хем почти обърна Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед също се интересува от Семеньо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]