Ман Юнайтед се интересува от Тилеманс
Халфът на Лестър Юри Тилеманс привлече интереса на Манчестър Юнайтед.
Тилеманс играе блестящо за Лестър след трансфера си от Монако през януари 2019 г. Юри бе обявен за най -добрия играч на "лисиците" през миналия сезон с победата във финала на ФА Къп срещу Челси.
През последните месеци бъдещето на Тилеманс бе обект на интензивни спекулации. На първо място, 24-годишният играч на белгийския национален отбор бе ухажван от Ливърпул.
Трансферното гуру Фабрицио Романо обаче твърди, че друг английски гранд претендира за Тилеманс. Юри е желан от Юнайтед, който е заплашен от раздяла с Пол Погба.
Тилеманс също привлича сериозен интерес от страна на Реал Мадрид и Барселона. Лестър не иска да загуби звездата си дори в края на миналия сезон, започвайки преговори с Юри за нов договор, но засега безуспешно.
- Санчо може да продължи кариерата си в катарския Ал-Раян
- Борнемут поиска над 80 милиона евро от Манчестър Юнайтед за Алекс Скот
- Ювентус проявява интерес към капитана на Манчестър Юнайтед Бруно Фернандеш
- Манчестър Юнайтед и Арсенал влизат в битка за Оли Уоткинс
- Елиът Андерсън подразни феновете на Ман Юнайтед още с първото си интервю като играч на Ман Сити
- Галатасарай изкушава Бруно Фернандеш с огромна заплата
- Манчестър Юнайтед следи Орелиен Чуамени, но Реал Мадрид отказва да го продава
- Манчестър Юнайтед е близо до трансфер на халф за 60 млн.
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]