Рюдигер иска увеличение на заплатата
Челси и германският защитник Антонио Рюдигер преговарят за удължаване на настоящото си споразумение, съобщи Eurosport.
Между клуба и играча има разногласия относно заплатата на играча. В момента Рюдигер печели малко повече от 150 000 евро на седмица в Челси, но иска да увеличи заплатата си до 230 000 евро на седмица.
"Сините" все още не са се съгласили да удовлетворят подобни искания на германския защитник, поради което Рюдигер обмисля други варианти за продължаване на кариерата си, един от които може да бъде Пари Сен Жермен.
Мениджърът на Челси Томас Тухел разчита на сънародника си. Той вече е информирал ръководителите на клуба за желанието да запази играча.
Поради трудностите при удължаване на договора на Рюдигер, Челси прояви интерес към френския защитник на Севиля Жул Кунде.
- Челси обяви трансфера на 17-годишен защитник
- Челси прегази Палас и е четвърти
- Ман Юнайтед, Челси и Тотнъм може да се борят за халф на Борусия Дортмунд
- Челси и три други клуба се интересуват от халф на Юве
- Ясна е позицията на Челси относно продажба на Палмър на Ман Юнайтед
- Глобиха Челси със 150 000 паунда
- Челси може да се бори с Арсенал за звезда на Реал Мадрид
- Челси ще спечели дербито на Селхърст Парк
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]