Кийн: Грилиш ще стане по-добър в Ман Сити
Легендата на Манчестър Юнайтед Рой Кийн вярва, че преминаването в Манчестър Сити е перфектната възможност за плеймейкъра Джак Грилиш да подобри играта си.
Сити се осмели да плати 100 милиона паунда на Астън Вила за Грилиш това лято. В първите си три мача за новия клуб Джак вкара един гол и даде една асистенция.
Кийн вярва, че 25-годишният Грилиш все още има какво да научи, но "Етихад" е идеалното място да го направи.
"Ако мозъкът му е на място, тогава той ще стане много по -добър играч, ще стане отборен играч, ще играе за страхотен отбор с велик мениджър.
Интересно е, че за него бяха платени такива пари, но той има потенциал. Джак е способен на много повече. Той бе първа цигулка в Астън Вила, но няма да бъде първа цигулка нито в Англия, нито в Манчестър Сити.
Въпреки това той се учи. Трябва да подобри много аспекти на играта си: дисциплината си, финалния удар. Мисля, че има перфектния мениджър, за да стане по -добър", заяви Кийн пред ITV.
- Андерсън е склонен на трансфер в Ман Сити
- Ман Сити се интересува от Трент
- Бернардо Силва информира Барса за желанието си за трансфер в клуба
- Гуардиола: Дано имаме сили за сряда
- Пеп: Уеб, ела и обясни защо нямаше дузпа
- Пеп: Будьо-Глимт е изключително силен отбор, особено в Норвегия
- Ман Сити се справи с Уулвс за едно полувреме (видео)
- Пеп: Холанд не е длъжен да се извинява на никого
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]