Невил вижда в Челси признаци на шампион
Експертът от Sky Sports Гари Невил вярва, че Челси е показал признаци на шампион при равенството 1: 1 срещу Ливърпул.
Напомняме, че колективът на Томас Тухел успя да удържи равенството в съботния двубой на "Анфийлд" с човек по-малко. Невил е уверен, че "сините" могат да се гордеят със себе си.
"Това бе абсолютно блестящ мач. Преди мача мислехме, че това ще бъде много по -голямо предизвикателство за Челси, отколкото срещу Арсенал, но те напуснаха "Анфийлд" с увереност.
Те играха много добре през първото полувреме и задържаха Ливърпул, които също бяха много добри, но през второто полувреме Челси показа устойчивостта на шампионските отбори. Те са далеч от титлата, но показаха признаци за това", заяви Невил.
- Евертън няма да затрудни Челси в Лондон
- Нюкасъл планира изненадващ трансфер на защитник на Челси
- Мареска: Получихме леки голове
- Аталанта обърна Челси, Тотнъм с класика срещу Славия Прага
- Челси ще превземе Аталанта и Бергамо
- Борнемут и Челси без голове (видео)
- Тери: Лийдс показа всичко, което не е наред в Челси
- Челси се насочи към двама от Лига 1
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]