Стана ясно колко е предложил Ман Юнайтед за Роналдо
Манчестър Юнайтед е предложил на Ювентус 25 милиона евро за Кристиано Роналдо, информира британският таблоид The Telegraph.
Според журналиста Самюел Лъкхърст предложението е изпратено след разговор между Роналдо и бившия мениджър на "червените дяволи" Сър Алекс Фъргюсън.
По -рано бе съобщено, че Манчестър Сити е готов да предложи на Роналдо договор до 2023 г. По -късно бе обявено, че Манчестър Юнайтед също има интерес да подпише с футболиста. Напомняме, че португалецът играе за Ювентус от 2018 г. 36-годишният нападател стана голмайстор на италианското първенство през миналия сезон с 29 попадения. Настоящият договор на Роналдо с италианския клуб е до 30 юни 2022 г.
По-рано старши -треньорът на Ювентус Масимилиано Алегри потвърди, че Роналдо ще напусне торинския клуб.
- И Борнемут може да затрудни Юнайтед в Манчестър
- Нападател на Ман Юнайтед заинтересува Рома
- Аморим: Маунт е талантлив и работи усилено
- Аморим: Трябва да сме по-внимателни към детайлите
- Бруно с два гола и асистенция над Уулвс
- Бекъм: Пред Аморим има дълъг път
- Рио към Джерард: Загрявай за позицията на Слот
- Аморим защити позицията си за Мейну
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]