Роналдо възнамерява да премине в Ман Сити
Нападателят на Ювентус Кристиано Роналдо може да продължи кариерата си във Висшата лига, съобщава L'Equipe.
Според източника, португалският футболист възнамерява да продължи кариерата си в Манчестър Сити. Съобщава се, че преходът на Роналдо към лагера на "гражданите" може да стане през настоящия трансферен прозорец. Летният прозорец в Англия ще бъде затворен на 31 август.
Напомняме, че Роналдо играе за Ювентус от 2018 г. 36-годишният португалски нападател стана голмайстор на италианското първенство през миналия сезон, вкарвайки 29 гола. Настоящият договор на Роналдо с италианския клуб е до 30 юни 2022 г.
Съобщаваще се, че Роналдо, който остана на пейката в мача от кръг 1 на Серия А срещу Удинезе, поиска да не бъде включен в стартовия състав. Футболистът търси варианти да продължи кариерата си в друг клуб. По-късно от Ювентус отрекоха това.
- Гуардиола разкритикува VAR при победата над Нюкасъл
- Дженоа се обърна към вратар на Манчестър Сити
- Семеньо приближи Ман Сити до финал
- Ман Сити ще приближи финал в Нюкасъл
- Семеньо повтори постижение на Агуеро
- Ман Сити вкара 10 гола на Ексетър (видео)
- Галатасарай хвърли око на звезда на Ман Сити
- Доку: Не гледаме таблицата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]