Ман Сити е на 50 милиона от Кейн
Манчестър Сити все още е 50 милиона паунда от задоволяването на искането на Тотнъм за нападателя Хари Кейн.
По-рано през август пресата съобщи, че Сити е готов да предложи 120 милиона паунда плюс бонуси за 28-годишния капитан на Англия.
Daily Mirror обаче твърди в ексклузивен доклад, че "гражданите" все още не са подобрили началната си оферта за Кейн от 100 милиона паунда.
Тотнъм отхвърли офертата от 100 милиона паунда, като заяви също, че няма намерение да приема играчи на Сити като част от сделката.
"Шпорите" все още оценяват Кейн на £ 150 млн., а "гражданите" все още не са се доближили до тази сума, което поставя трансфера на Хари под въпрос.
- Ман Сити се доближи на две точки от върха след дубъл на О'Райли
- Геният срещу системата: новата дилема на големите клубове
- ПСЖ отправи питане за Холанд
- Ман Сити ще се затрудни срещу Нюкасъл този път
- Три решения
- Във Висшата лига отново ще имат прекъсвания по време на Рамадан
- Гуардиола се радва на завръщането на Стоунс
- Астън Вила се интересува от Трафорд
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]