Клоп призна за преговори със Салах
54-годишният немски специалист Юрген Клоп, който оглавява Ливърпул, разказа за ситуацията с удължаването на договора на 29-годишния египетски нападател Мохамед Салах с клуба.
"Наистина, преговорите текат, ние работим по това. Две години преди края на договора можете просто да преговаряте и да не бързате никъде. Салах е позитивно настроен и се надявам да остане такъв", заяви Клоп за Liverpool Echo.
По -рано бе съобщено, че Салах може да стане най -високоплатеният играч в историята на Ливърпул. В момента той получава около 233 000 евро на седмица.
Настоящото споразумение на египетския нападател е изчислено до юни 2023 г. Страните могат да удължат договора до 2025 г.
- Ливърпул възобновява преследването на цел от 2025 г.
- Реал Мадрид набеляза Мак Алистър за наследник на Кроос
- Тотнъм следи ситуацията около Коди Гакпо
- Ливърпул поставя ултиматум за Диоманде, разглежда четири алтернативи
- Мохамед Салах: Това е велико постижение за Египет
- Ливърпул подготвя нова оферта за Диоманде
- Ливърпул отхвърли оферта на Интер за Къртис Джоунс
- Ван Дайк: Аржентина показа, че иска да защити световната си титла
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]