Лингард е готов да напусне Ман Юнайтед
Полузащитникът Джеси Лингард ще напусне Манчестър Юнайтед до затварянето на трансферния прозорец, ако няма гарантирано време за игра.
Опитвайки вкуса на редовния футбол докато бе под наем в Уест Хем, Лингард се превърна в един от най -добрите играчи на Юнайтед през предсезонния сезон.
28-годишният англичанин обаче бе принуден да пропусне началото на нова кампания, след като се зарази с коронавирус преди мача от първия кръг на Висшата лига срещу Лийдс.
Лингард вече е здрав и побърза да напомни на Оле Гунар Солскяер за себе си с гол в затворен приятелски мач срещу Бърнли във вторник.
Сега Солскяер трябва да реши дали Лингард ще играе срещу Саутхемптън в неделя. Освен че ще пътуват до "Сейнт Мери", "червените дяволи“ ще играят срещу Уулвърхемптън до края на август.
През този период Лингард ще се опита да разбере какви са шансовете му да играе редовно в Юнайтед. При негативен сценарий за себе си Джеси ще се опита да напусне "Олд Трафорд", пише The Times.
Уест Хем е най -вероятната дестинация за Лингард, но "чуковете“ не желаят да платят 25 милиона паунда, които Джеси очаква.
- Бекъм: Пред Аморим има дълъг път
- Рио към Джерард: Загрявай за позицията на Слот
- Аморим защити позицията си за Мейну
- Скоулс посъветва Мейну да напусне
- Вълците могат да затруднят Ман Юнайтед
- Аморим: Това не е регрес
- Уест Хем почти обърна Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед също се интересува от Семеньо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]