Ман Сити представи необичайна форма
Манчестър Сити представи много необичаен трети комплект за сезон 2021/22 от техническия си спонсор Puma.
Основният "акцент“ на третия комплект е надписът "MAN CITY“, поставен върху гърдите, който замества емблемата на клуба.
С това Сити и Puma, според официалното изявление, "пренаписват правилата и изтласкват границите на дизайна на футболните екипи“.
Дизайнерите на Puma вярват, че техният клиент съчетава "футбол и улична култура“, но не всички фенове споделят тази гледна точка. Някои привърженици вече нарекоха новата форма "най -лошата за всички времена“.
- Ман Сити се доближи на две точки от върха след дубъл на О'Райли
- Геният срещу системата: новата дилема на големите клубове
- ПСЖ отправи питане за Холанд
- Ман Сити ще се затрудни срещу Нюкасъл този път
- Три решения
- Във Висшата лига отново ще имат прекъсвания по време на Рамадан
- Гуардиола се радва на завръщането на Стоунс
- Астън Вила се интересува от Трафорд
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]