Стърлинг се надява, че Грилиш ще му помогне да вкарва повече
Крилото на Манчестър Сити Рахим Стърлинг се надява Джак Грелиш да му помогне да вкарва повече голове.
Стърлинг вкара едва 14 гола за Сити във всички турнири през миналия сезон - със 17 по -малко в сравнение с 2019/20.
Грилиш обаче, купен за 100 милиона паунда от Астън Вила, сега ще играе до Стърлинг, а Рахим разчита на помощ от своя съотборник от Англия.
"Купихме страхотен играч. Някой, който иска да се докаже на най -високо ниво. Не мисля, че би могъл да намери по -добър клуб за това.
Той е играчът, който винаги иска да получава топката, той е добър в ключовите части от пространството и е креативен.
Нашият отбор има друг креативен играч и аз съм много щастлив от това. Надявам се той да ми помогне да подобря представянето си с няколко гола.
Винаги е добре, когато добавяш страхотни играчи към отбора си. Искрено вярвам, че той може да изгради страхотна кариера тук", заяви Стърлинг.
- Манчестър Сити готви удар по Реал Мадрид с оферта за Винисиус
- Гвардиол пред избор: нов договор със Сити или трансфер в Реал Мадрид
- Манчестър Сити вдигна офертата за Елиът Андерсън до 120 милиона паунда
- Манчестър Юнайтед не се отказва от битката за Елиът Андерсън
- Тотнъм отново атакува за Савиньо, готви оферта от 60 милиона паунда
- Бернардо Силва: Барселона е вариант, но още не съм взел решение
- Ал Мубарак: Манчестър Сити струва поне 10 милиарда долара
- Звезда на Ливърпул с лоша прогноза за Арсенал, плюс още мъки за Челси и Тотнъм
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]