Невил: Всичко е ясно с Кейн
Бившият защитник на Манчестър Юнайтед и Англия Гари Невил сподели мислите си за ситуацията с нападателя на Тотнъм Хари Кейн, който е свързван с интерес от бстрана на Манчестър Сити.
"Мисля, че всичко е ясно с Кейн. Щеше да е на стадиона. Гледам на ситуацията по такъв начин, че той действително си тръгна.
Други играчи на националния отбор на Англия участваха в тази среща. Мисля, че той би могъл да участва в мача, да е на пейката или в заявката. Но той дори не бе на стадиона. Използваме много камери по време на излъчването. Сигурен съм, че го търсеха на стадиона, но не го намериха, това е изненада", заяви Невил.
След мача мениджърът на Тотнъм Нуно Ешпирито Санто заяви, че Кейн трябва да влезе във форма, за да се появи на терена.
- Тотнъм е близо до привличането на Мартин Дубравка
- Тотнъм започна преговори за крило на Манчестър Сити за 50 милиона евро
- Тотнъм следи ситуацията около Коди Гакпо
- Тотнъм влиза в битката за Матеуш Фернандеш с оферта от 70 милиона евро
- Тотнъм привлече нидерландски национал от Брайтън за 52 милиона паунда
- Тотнъм влиза в битката за Сандро Тонали
- Поро е близо до нов дългосрочен договор с Тотнъм
- Брайтън отправи оферта за защитник на Тотнъм
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]