Бенитес: Евертън трябва да продава играчи
Мениджърът на Евертън Рафаел Бенитес разказа за ситуацията в клуба. Според испанския експерт клубът от Ливърпул трябва да продава играчи, за да спази правилата за финансов феърплей.
"Реалността е, че футболът има правила за финансов феърплей. Трябва да ги следваме. Знам какво е положението ни. Опитваме се да дадем всичко от себе си със състава, който имаме.
Ако можем да засилим състава, ще се опитаме да го направим. Но в сегашната среда трябва да продаваме играчи. Това е просто, трябва да го разберете", заяви Бенитес.
- Евертън обмисля съдебни действия срещу Висшата лига
- Мойс похвали Бето след разгромната победа на Евертън над Челси
- Евертън разгроми Челси с 3:0, „сините“ остават шести (видео)
- Евертън може да задържи Челси
- Арсенал изтръгна късна победа срещу Евертън и се доближи до титлата
- Арсенал ще се справи с Евертън в Лондон
- Евертън победи Бърнли и запази мечтата за Европа
- Евертън с драматична победа на „Сейнт Джеймсис Парк“
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]