Джо Коул: Лукаку е в една категория с Роналдо и Левандовски
Бившият играч на Челси Джо Коул коментира преместването на Ромелу Лукаку в лондонския клуб.
"Ромелу израсна много като играч и постигна огромен успех. Той много вкара след като напусна Челси. Лукаку е от голямо значение за националния отбор на Белгия. Сега той е не само победител по статут, но и лидер по дух. Когато играеше за Челси, той се възприемаше като наследник на Дидие Дрогба и сега оправдава очакванията. Той има всичко, което бихте могли да искате от нападател.
Ромелу е в същата категория с Робърт Левандовски и Кристиано Роналдо. Сега не поставям Лукаку на едно ниво с тях, но той може да стане такъв играч, ако продължи да напредва както преди. Всеки полузащитник ще хареса да играе заедно с Ромелу", заяви Коул.
- Челси е фаворит за подписа на Джордан Хендерсън
- Астън Вила преговаря за Николас Джаксън, бъдещето му зависи от следващия ход на Челси
- Марк Кукуреля се сбогува емоционално с Челси: Лондон винаги ще бъде мой дом
- Челси напредва в преговорите за Дани Уелбек
- Челси готви подобрена оферта за Алекс Скот
- Шаби Алонсо: Морган Роджърс няма да има нужда от време за адаптация
- Режис Льо Бри сложи край на спекулациите около Гранит Джака
- Челси следи Жерар Мартин, Милан е фаворит за подписа му
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]