Предложиха Коутиньо на Евертън
Полузащитникът на Барселона Филипе Коутиньо бе предложен на Евертън.
Барселона претърпя загуба от 437 милиона евро (370 милиона паунда) през миналия сезон, а Коутиньо е един от играчите, с чиято продажба "блаугранас" се надява да подобри положението си.
Според Liverpool Echo, възможността да придобие Филип е била предложена на Евертън, но "карамелите" не проявяват и малък интерес към бившия играч на Ливърпул.
Мениджърът Рафаел Бенитес наистина се интересува от укрепване на халфовата линия, но в момента на радара на клуба от Мърсисайд има други играчи.
За да си позволи 29-годишния бразилец, Евертън ще трябва да намали разходите по заплатите, а също да продаде и футболисти, за които се смята, че са част от баласта в клуба.
- Евертън ще задържи Ливърпул в дербито
- Анонс на 32-ри кръг от Висшата лига
- Евертън иска да задържи Грилиш и след края на сезона
- Евертън е на крачка от първия си летен трансфер
- Евертън обмисля съдебни действия срещу Висшата лига
- Мойс похвали Бето след разгромната победа на Евертън над Челси
- Евертън разгроми Челси с 3:0, „сините“ остават шести (видео)
- Евертън може да задържи Челси
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]