Джонсън посъветва Окслейд-Чембърлейн да последва примера на Лингард
Бившият играч на Ливърпул Глен Джонсън посъветва халфа на "червените" Алекс Окслейд-Чембърлейн да се отправи под наем в Уест Хем.
Поради здравословни проблеми и висока конкуренция, Окслейд-Чембърлейн изигра само 13 мача през миналия сезон във Висшата лига, включително само два старта.
Джонсън смята, че Алекс трябва да последва примера на Джеси Лингард, който се превърна в различен играч, когато отиде под наем в Уест Хем за втората половина на миналия сезон.
"Да, това е вариант. Уест Хем са страхотен клуб и биха позволили на Алекс да се наслади на играта си.
Надявам се тялото му да се справи с целия следващ сезон, но мисля, че Уест Хем и Окслейд-Чембърлейн биха били идеални един за друг.
Мойс щеше да му свали оковите, да му позволи да се наслади на играта си и да покаже какво може.
Надявам се, че Алекс ще избегне контузите и ще се върне в най -добрата си форма. Чукам на дърво", заяви Джонсън.
- Слот не е уверен, че ще запази работата си без място в ШЛ
- Салах даде зелена светлина за преговори с Ал-Итихад
- Ливърпул се интересува от Пулишич
- Ливърпул се насочи към защитник на Барселона
- Ливърпул се справи със Съндърланд
- Ал-Итихад преговаря със Салах
- Слот: Не сме на нивото на Ливърпул
- Слот: Това е най-трудният сезон в кариерата ми
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]