Реднап: Леви няма да се огъне
Бившият мениджър на Тотнъм Хари Реднап смята, че нападателят на "шпорите" Хари Кейн напразно е влязъл в сблъсък с президента на клуба Даниел Леви.
Според слуховете, ръководството на Тотнъм е бясно, че Кейн е решил да бойкотира тренировките, като по този начин иска да ускори трансфера си в друг клуб.
След като прекара четири години на треньорския пост на "шпорите“, Реднап осъзнава, че Кейн няма да може да повлияе на Леви.
"Имате работа с много студен и пресметлив човек, що се отнася до бизнеса. Даниел няма емоции. Той няма чувства. Вече знам какъв е той.
Ако Кейн няма клауза за откуп, която казва, че може да напусне, ако има оферта от 120 милиона паунда, тогава той има проблем с Даниел.
Даниел ще каже: "Да, казах, че можеш да си тръгнеш, но ето цената - ако не я платят, няма да си тръгнеш.
Това е сложна ситуация. Обичам Хари Кейн - той е такъв професионалист, такова момче. Но мисля, че е в трудно положение, защото има работа с мъж, който просто не прави отстъпки.
Вие или се съгласявате с неговите условия, или няма да има сделка. С него това е точно така, уверявам ви. Това няма да се промени. Даниел няма да се огъне", заяви Реднап.
- Тотнъм насочва поглед към Себастиан Кел за спортен директор
- Тотнъм търси психолог за първия отбор
- Де Дзерби: Тотнъм все още има шанс да се спаси
- Тотнъм изпусна победата срещу Брайтън в добавеното време
- Алдервейрелд: Част от играчите на Тотнъм не отговарят на нивото
- Моуриньо с остра критика към Тотнъм: Проблемите идват от ръководството
- Де Дзерби дебютира в Тотнъм със загуба от Съндърланд
- Тотнъм договори Робъртсън, но трансферът зависи от оцеляването
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]