Мартинели: Арсенал вече е един от най-добрите отбори в света
Нападателят на Арсенал Габриел Мартинели смята, че отборът му "вече е един от най -добрите в света".
Арсенал завърши сезон 2020/21 едва на осмо място във Висшата лига, без да стигне до евротурнирите, но 20-годишният бразилец е убеден, че хората на Микел Артета са на прав път и началото на новата кампания трябва да потвърдят това.
"Това е нов отбор, с нов мениджър в допълнение, но вече опитен и според мен вече е един от най -добрите тимове в света.
Имахме добри мачове в края на миналия сезон и играчите са уверени, така че трябва да се опитаме да продължим добрата работа. Трябва да започнем новия сезон добре", заяви Мартинели пред UOL.
- Арсенал следи двама футболисти на Астън Вила
- Деклан Райс: Щастливци сме, че имаме играч като Хари Кейн
- Порто официално откупи Якуб Кивьор от Арсенал
- Клоп за отменения гол на Германия: Ако това е нарушение, Арсенал нямаше да стане шампион
- Астън Вила поиска рекордните 130 млн. паунда за Морган Роджърс
- Борнемут отряза Арсенал за Алекс Скот
- Мартинели: Знаех, че ще имам още един шанс, щастлив съм, че помогнах на Бразилия
- Алън Шиърър разкритикува Сака и Рашфорд след победата на Англия над Панама
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
Просто става дума за един паралелен свят...