Рашфорд ще отсъства три месеца след операцията
Нападателят на Манчестър Юнайтед Маркус Рашфорд ще претърпи операция на рамото, според The Telegraph. Процедурата ще се проведе следващата седмица. Според източника, нападателят ще пропусне около три месеца.
В четвъртък англичанинът се срещна с мениджъра на Манчестър Юнайтед Оле Гунар Солскяер и обяви желанието си да се справи с проблема, който му пречи да играе от ноември. Тогава той контузи мускул на лявото си рамо и игра с болкоуспокояващи.
През миналия сезон Маркус Рашфорд участва в 57 срещи за Манчестър Юнайтед във всички състезания, в които вкара 21 гола и даде 15 асистенции. През миналия сезон английският клуб стигна до финала на Лига Европа.
- Бруно Фернандеш: Роналдо е моят най-голям пример
- Манчестър Юнайтед избира между Карик и Нагелсман
- Брунo Фернандеш е Играч на месеца във Висшата лига
- Манчестър Юнайтед планира сериозно разчистване на заплатите
- Тежката реалност за Фридолина Ролфьо в Манчестър Юнайтед
- Барселона има срок до 15 юни да реши за Рашфорд
- Ливърпул и Манчестър Юнайтед в битка за Шлотербек
- Манчестър Юнайтед с дилема около Онана заради заплатата му
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]