Ливърпул няма пари за Нойхаус
Юрген Клоп поиска от Ливърпул да купи полузащитника на Борусия Мьонхенгладбах Флориан Нойхаус, но в момента клубът няма достатъчно пари, за да задоволи желанията на своя мениджър.
По -рано това лято Ливърпул се сбогува с Джорджиньо Вийналдум, което се случи противно на желанията на Клоп, който в лицето на нидерландеца загуби солиден базов играч.
Клоп отчаяно искаше да запази Вайналдум, но клубът отказа да последва примера на 30-годишния играч, който поиска прекалено висока заплата.
Според германското издание Sport1, Клоп поискал да запълни получената празнота с помощта на 24-годишния Нойхаус, но тук желанията също се разминават с възможностите - клубът от Мърсисайд "няма достатъчно пари“, за да купи сънародника на Юрген.
Клубът от Гладбах иска 34 милиона паунда за Нойхаус, а за да го получи Ливърпул, който вече похарчи 36 милиона паунда за Ибрахим Конате, първо ще трябва да продаде редица второстепенни играчи като Натаниел Филипс, Джердан Шакири и Дивок Ориги.
- Ливърпул се справи със Съндърланд
- Ал-Итихад преговаря със Салах
- Слот: Не сме на нивото на Ливърпул
- Слот: Това е най-трудният сезон в кариерата ми
- Семейна трагедия сполетя Салах
- Невил: Никой съдия не бива да отменя гола на Черки
- Саудитските клубове са готови да утроят заплатата на Салах
- Ливърпул ще опита да се поправи в Съндърланд
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
Това е неописуем срам!