Челси подписа с вратар
Бившият вратар на Фулъм Маркус Бетинели стана играч на Челси, според официалния сайт на "сините". 29-годишният футболист има двугодишен договор с лондонския клуб.
"Това винаги е бил много специален клуб за мен. Мечтаех да се преместя в Челси и това се случи. Преди няколко години се говореше за това, но тогава бях по -млад. Тогава нещо не сработи, но сега съм тук. Радвам се, че се присъединих към Челси. Очаквам с нетърпение възможността да впечатля и да помогна на отбора", заяви вратарят.
Бетинели игра за Фулъм от 2010 г. и напуска клуба това лято поради изтичането на договора си. През миналия сезон вратарят игра под наем за Мидълзбро.
- Челси е фаворит за подписа на Джордан Хендерсън
- Астън Вила преговаря за Николас Джаксън, бъдещето му зависи от следващия ход на Челси
- Марк Кукуреля се сбогува емоционално с Челси: Лондон винаги ще бъде мой дом
- Челси напредва в преговорите за Дани Уелбек
- Челси готви подобрена оферта за Алекс Скот
- Шаби Алонсо: Морган Роджърс няма да има нужда от време за адаптация
- Режис Льо Бри сложи край на спекулациите около Гранит Джака
- Челси следи Жерар Мартин, Милан е фаворит за подписа му
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]