Шакири заяви, че иска да напусне Ливърпул
Полузащитникът на Ливърпул Джердан Шакири обяви желанието си да напусне клуба скоро.
"Казах на ръководството на Ливърпул, че се чувствам готов за ново предизвикателство. Те взеха моето решение и сега ще обмислят заявки за продажба. Ливърпул няма да ме спре това лято. Бих искал да се върна в Италия и да играя за Лацио", заяви Шакири.
29-годишният Шакири има договор с Ливърпул до 2023 година. През миналия сезон Шакири изигра 14 мача (пет като титуляр), даде две асистенции и получи два жълти картона.
- Реал Мадрид набеляза Мак Алистър за наследник на Кроос
- Тотнъм следи ситуацията около Коди Гакпо
- Ливърпул поставя ултиматум за Диоманде, разглежда четири алтернативи
- Мохамед Салах: Това е велико постижение за Египет
- Ливърпул подготвя нова оферта за Диоманде
- Ливърпул отхвърли оферта на Интер за Къртис Джоунс
- Ван Дайк: Аржентина показа, че иска да защити световната си титла
- Ван Дайк след 5:1 над Швеция: Победата променя всичко, продължаваме напред
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]