Ливърпул потвърди продажбата на Груич
Ливърпул потвърди продажбата на халфа Марко Груич на Порто. Сделката се оценява на 10.5 милиона британски лири.
През януари 2016 г. Ливърпул придоби Груич от Цървена Звезда за 5.1 млн. паунда. Оттогава Марко записа само 16 участия за "червените", като игра под наем за Кардиф, Херта и Порто.
Груич проведе миналия сезон в Порто, като вкара два гола в 39 мача. 25-годишният сърбин се представи добре и в крайна сметка бе закупен.
"Всички в Ливърпул благодарят на Марко за приноса му в клуба и му пожелават всичко най-добро в бъдещата му кариера", се казва в изявление на "червените".
- Ливърпул ще се затрудни в Марсилия
- Ливърпул готви конкретна оферта от 100 млн. за сензация
- Ван Дайк: Не обичам да бъда освиркван от собствените си фенове
- Джерард: Равенство с Бърнли у дома е неприемливо
- Слот: Според мен не бе освиркване, а разочарование
- Слот: Не за първи път резултатът е разочароващ
- Ливърпул се препъна срещу предпоследния (видео)
- Челси се е обърнал към Ливърпул за Ван Дайк
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]