Ман Юнайтед скоро ще обяви трансфера на Санчо
Халфът Джейдън Санчо ще продължи кариерата си в Манчестър Юнайтед, според италианския журналист Фабрицио Романо в Twitter.
Манчестър Юнайтед скоро ще обяви трансфера на играча. По-рано мениджърът на Манчестър Юнайтед Оле Гунар Солскяер заяви, че само остават да бъдат подготвени няколко документа.
Санчо е възпитаник на Уотфорд и Манчестър Сити и започва старшата си кариера в Борусия през 2017 година. Той е призован в националния отбор на Англия от 2018 г. През миналия сезон 21-годишният халф взе участие в 26 мача в Бундеслигата, в които вкара осем гола (един от дузпа) и даде 11 асистенции. Съобщава се, че Манчестър Юнайтед ще плати 85 милиона евро на Борусия за Санчо.
- Вълците могат да затруднят Ман Юнайтед
- Аморим: Това не е регрес
- Уест Хем почти обърна Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед също се интересува от Семеньо
- Ман Юнайтед ще има сили за Уест Хем в понеделник
- Зиркзее вкара гол във ВЛ за първи път от 364 дни
- Аморим: Опитахме се да променим някои малки неща
- Гласнер: Можехме да спечелим мача
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]