Арсенал се надява скоро да осъществи трансфера на Уайт
Арсенал се надява да осъществи трансфера на защитника на Брайтън Бен Уайт в близко бъдеще.
Уайт се завърна тази седмица от отбора на Англия, за който не изигра нито минута на Евро 2020. Това трябва да даде тласък на продължаващите преговори между двата клуба за трансфера на Бен.
Според Daily Express самият Уайт иска да разреши въпроса за бъдещето си възможно най-скоро, а разликите между Арсенал и Брайтън не са толкова големи.
В момента "артилеристите" предлагат 45 милиона паунда за 23-годишния защитник, докато "чайките" искат 50 милиона паунда.
- Арсенал продължава да натиска за Хулиан Алварес, но аржентинецът не иска трансфера
- Джон Оби Микел призова Арсенал да играе по-атрактивно при защитата на титлата
- Хулиан Алварес е договорил личните си условия с Барселона и иска да напусне Атлетико
- Атлетико ще продаде Хулиан Алварес само при оферта от 150 млн. евро
- Попариха Арсенал
- Габриел Мартинели може да премине в Ал Хилал за 60 млн. евро
- Франк Лампард: Арсенал ще победи много отбори тук
- Йън Райт: Арсенал трябва да проявява повече уважение към Габриел Мартинели
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]