Артета: Сака ще се оправи
Мениджърът на Арсенал Микел Артета е уверен, че крилото Букайо Сака ще се справи с расистките злоупотреби, които претърпя след финала на Евро 2020.
"Да, свързах се с него. Мисля, че всички разговаряхме с него, изпращахме съобщения.
Той ще се оправи. Той има толкова силен характер. Не само Арсенал, но и националният отбор, английските фенове и световният футбол показаха толкова много любов и подкрепа към него, защото той не заслужава нищо от това, с което се сблъска", заяви Артета.
- ВВС посочи мечтаната цел на Артета
- Алан Пардю: Винисиус в Арсенал би бил сензационен трансфер
- Реал Мадрид отвърна с нова оферта за Винисиус заради интереса на Арсенал
- Гимараеш отправи ултиматум към представителите си, докато иска да премине в Арсенал
- Арсенал готви впечатляваща оферта за Хулиан Алварес
- Арсенал ще трябва да направи Винисиус най-скъпоплатения си футболист
- Арсенал готви подобрена оферта за Бруно Гимараеш
- Арсенал обмисля сензационен трансфер на Винисиус Жуниор
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]