Ман Юнайтед се договори с Варан


Манчестър Юнайтед е близо до споразумение за личен договор със защитника на Реал Мадрид Рафаел Варан.
28-годишният Варан е главната цел на Юнайтед за ролята на партньор на капитана Хари Магуайър в центъра на защитата.
Според Manchester Evening News "червените дяволи" напредват в преговорите и се надяват да осигурят трансфер на френския национал през следващите седмици.
В момента Варан си почива след Евро 2020, но след отпуската си не планира да се завърне в Мадрид, а се надява да се присъедини към отбора на Оле Гунар Солскяер.
В идеалния случай Реал би искал да получи 80 милиона паунда за Варан, но световната икономическа криза и изтичащият след година договор на Рафаел принуждават испанския гранд да се примири с много по-малко обезщетение.
Sky Sports добавя, че Юнайтед е започнал преговори с Реал Мадрид с разрешение на Реал Мадрид. Очевидно Мадрид вече се е примирил с факта, че Рафаел ще напусне клуба.
- Аморим: Куня и Мбемо избраха Ман Юнайтед пред ШЛ
- Чудо от Лига 1 е на радара на Ман Юнайтед
- Рио: Облечен в бял костюм. Преди 23 години…
- Рашфорд: Не мога да кажа нищо лошо за Ман Юнайтед
- Де Хеа разказа за историята с поничките
- Рашфорд се присъедини към Барселона
- Швайнщайгер и Иванович се разделиха
- Ман Юнайтед останал недоволен от преговорите за Мбемо