Гуардиола: При тези цени няма да купим нападател
Мениджърът на Манчестър Сити Хосеп Гуардиола заяви, че клубът едва ли ще може да си позволи нов нападател през летния трансферен прозорец. Аржентинецът Серхио Агуеро наскоро напусна лагера на "гражданите“, което предизвика недостиг на футболисти в нападението.
"При сегашните цени няма да можем да купим никого. Невъзможно е, не можем да си го позволим. Всички клубове имат финансови проблеми, ние не правим изключение. Имаме Габриел Жезуш и Феран Торес, които вече се доказаха добре като нападател. Имаме млади момчета от академията. Засега не мога да кажа какво ще се случи, ако купим нападател. В момента е по-вероятно да започнем следващия сезон без нов нападател", заяви Гуардиола.
- Родри: Съдиите не отсъждат достатъчно нарушения срещу Ламин Ямал
- Барса е готова да продаде Феран Торес, за да избегне допълнително плащане към Ман Сити
- Манчестър Сити натиска за трансфера на Аюб Буади
- Холанд защити Белингам: Той е един от най-добрите в света
- Холанд: Искам Англия да стигне до успеха
- Ерлинг Холанд: Емоциите са смесени след отпадането ни
- Холанд похвали Белингам след отпадането на Норвегия
- Манчестър Сити привлече Пиърс Чарлз и веднага го прати под наем в КПР
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]