Ман Юнайтед работи над трансфера на Камавинга
Халфът на Рен Едуардо Камавинга може да продължи кариерата си в английската Висша лига.
Според журналиста Фабрицио Романо, Манчестър Юнайтед работи по трансфера на 18-годишния футболист. В момента "червените дяволи" са на етап активни преговори.
Отбелязва се, че Рен е готов да пусне младата си звезда само за € 30 млн. Тази цена се дължи на факта, че договорът на Едуардо изтича следващото лято и клубът не иска да го загуби безплатно.
Камавинга е възпитаник на Рен и играе за първия отбор от 2019 година. От миналата година той е повикан във френския национален отбор, но най-вече все още играе за младежкия отбор. През миналия сезон халфът изигра 35 мача в Лига 1, вкара един гол и даде две асистенции.
- Рой Кийн разкри: Изгладихме отношенията си с Бруно Фернандеш
- Барселона се отказа от Рашфорд, Байерн и Реал следят ситуацията
- Край на скъпата грешка: Манчестър Юнайтед се раздели с Джейдън Санчо
- Манчестър Юнайтед добави Милан към лятната си подготовка
- Манчестър Юнайтед обмисля привличането на Карл Дарлоу
- Манчестър Юнайтед не се отказва от битката за Елиът Андерсън
- Рой Кийн: Ако Магуайър не е сред 26-имата, вината е негова
- Специалистът, който спаси сезона на Манчестър Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]