ВЛ планира да започне сезона с пълни трибуни
Висшата лига планира да започне сезон 2021/22 без ограничения за заетостта на стадиона, но не всички ще бъдат допуснати до трибуните.
Според Daily Mail, ограниченията върху заетостта на всички големи спортни арени в страната могат да бъдат премахнати от британското правителство още на 19 юли. Вероятността за това е 80%.
Сезонът на Висшата лига, който започва на 13 август между Брентфорд и Арсенал, ще има пълни стадиони, а клубовете ще могат да възстановят приходите си от билети.
За да влязат на стадионите, феновете ще се нуждаят от така наречените covid паспорти. Само феновете, които са били напълно ваксинирани срещу коронавирус, имат нов отрицателен тест или наскоро са били болни от COVID-19, ще могат да гледат мачове с очите си.
- Петер Шмайхел призова Манчестър Юнайтед да привлече Джака
- Джеси Дери благодари за подкрепата след тежък сблъсък при дебюта си за Челси
- Жоао Педро: Съжалявам за феновете, всички трябва да се погледнем в огледалото
- Ман Сити договори нов контракт с Фил Фодън до 2030 г.
- Манчестър Юнайтед готви мащабна инвестиция от £150 млн за нови халфове
- Челси набеляза Шави като приоритет за мениджърския пост
- Ван Дайк: Сезонът на Ливърпул е разочароващ
- Гуардиола: Манчестър Сити няма да се предаде в битката за титлата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]