Далглиш: Ще дам време на Коул, за да влезе във форма
Мениджърът на Ливърпул Кени Далглиш заяви, че на Джо Коул ще бъде дадено време да преоткрие своята форма, след разочароващия му сезон на „Анфийлд". Бившият полузащитник на Челси се появи за първи път в игра от 5 януари насам в снощния мач срещу Спарта Прага от турнира Лига Европа, но не впечатли с изявите си. Въпреки това мениджърът на Ливърпул настоява, че английския национал ще влезе във форма и тепърва ще бъде полезен за отбора си.
„Ние трябва да бъдем търпеливи с Джо. Това е първата му изява откакто съм тук и смятам, че началото е чудесно. Той е ценен за нас, но явно трябва да навлезе във форма, за да разберем истински предимството да имаш в състава си играч като него. Ние няма да го подлагаме на натиск и ще му дадем малко време, за да бъде отново онзи Джо Коул, който дойде в Ливърпул през лятото. Той трябва напълно да се възстанови от контузията и съм уверен, че нещата ще се получат. Формата е временна, а класата е постоянна и това е именно мястото на Джо", заяви Далглиш за Sky Sports.
- Арне Слот: Висшата лига вече не ми носи същото удоволствие
- Ливърпул няма да има трудности в Уулвърхемптън
- Слот: Статичните положения направиха разликата
- Майкъл Оуен: Шаби Алонсо може един ден да води Ливърпул
- Ливърпул разби Уест Хем с 5:2 и записа трета поредна победа
- Карaгър: Собослай е най-добрият на Ливърпул на две позиции
- Хьогмо: Това, което взимаме с нас, е добрият опит
- Агентът на Вирц го предлагал на Реал Мадрид преди Ливърпул
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]