Кабак ще напусне Ливърпул
Турският централен защитник Озан Кабак ще напусне Ливърпул, за да се завърне в Шалке 04. Това съобщи журналистът Николо Шира в профила си в Twitter.
Според източника, 21-годишният футболист няма да остане в клуба от Гелзенкирхен. Британските Кристал Палас и Лестър, френският Ница и германският Байер кандидатстват за футболиста.
В края на май бе съобщено, че Ливърпул няма да купи защитника на Шалке за € 18 млн. Нека припомним, че Кабак премина в Ливърпул от Шалке по време на зимния трансферен прозорец под наем. През този сезон защитникът участва в девет мача за мърсисайдския клуб и не се отчете с ефективни действия.
Преди Шалке футболистът е играл за Щутгарт и Галатасарай, порталът Transfermarkt изчислява играча на 25 милиона евро.
- Челси следи внимателно ситуацията около Флориан Вирц
- Ливърпул натиска за бърза сделка с Яан Диоманде
- ПСЖ е фаворит за подписа на Ибрахима Конате
- Жаке обясни защо е избрал Ливърпул, а не Челси
- Последният удар на Салах
- Астън Вила проявява интерес към Джо Гомес
- Ливърпул набеляза заместник на Салах, Слот иска свой любимец от Брайтън
- Спалети иска да събере отново Салах и Алисон в Ювентус
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]