Рюдигер обещал на Тухел, че ще остане в Челси
Защитникът на Челси Антонио Рюдигер заяви пред своя мениджър Томас Тухел, че планира да играе за "сините" през този сезон.
Рюдигер все още не е започнал преговори с Челси за нов договор, докато настоящият ще изтече след 12 месеца.
Антонио не искаше да започне диалог за удължаване на сътрудничеството до края на сезона, а след това замина да играе на Евро 2020 за германския национален отбор, което бе прието като намек за готовността на защитника да смени клубовете това лято.
Според Sky Sports редица клубове вече са направили запитвания за Рюдигер, но самият Антонио е успокоил Тухел, заклевайки се във вярност към Челси.
28-годишният германец планира да остане в лондонския клуб и с удоволствие ще съгласува нова сделка, когато се върне за подготовката за новия сезон.
- Дисаси и Челси се разбраха за раздяла през лятото
- Мендиета посъветва Челси да привлече защитник на Ливърпул
- Реал Мадрид започна действия по привличането на Енцо Фернандес
- Челси е готов да се раздели с Габриел Слонина
- Тод Боели навлиза в последната година от мандата си като президент на Челси
- Шаби Алонсо вече се запознава с Челси преди официалното си встъпване в длъжност
- Лиъм Делап иска да остане в Челси въпреки трудния първи сезон
- Глен Джонсън: Хулиан Алварес е идеалният нападател за Челси
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]