Ман Сити не се интересува от Рамос
Испанският защитник Серхио Рамос, който напуска Реал Мадрид в края на договора си, няма да подпише споразумение с Манчестър Сити, съобщава AS.
По-рано имаше информации, че 35-годишният футболист е привлякъл вниманието на британците и може да се присъедини към Сити, но мениджърът на "гражданите" Хосеп Гуардиола и ръководството на клуба не планират да купуват играчи в центъра на отбраната.
Испанската преса също така съобщава, че Рамос има две възможности за кариера - Манчестър Юнайтед и Пари Сен Жермен. Интересът на парижаните бе обявен вчера, 17 юни. Отбелязваше се, че самият Серхио не е против да се премести във Франция, тъй като Париж е само на час полет от Мадрид, където живее семейството му.
Серхио Рамос играе за Реал Мадрид от 2005 година. През сезон 2020/2021 защитникът изигра 21 мача за испанския клуб, в които вкара четири гола и направи една асистенция.
- Андерсън е склонен на трансфер в Ман Сити
- Ман Сити се интересува от Трент
- Бернардо Силва информира Барса за желанието си за трансфер в клуба
- Гуардиола: Дано имаме сили за сряда
- Пеп: Уеб, ела и обясни защо нямаше дузпа
- Пеп: Будьо-Глимт е изключително силен отбор, особено в Норвегия
- Ман Сити се справи с Уулвс за едно полувреме (видео)
- Пеп: Холанд не е длъжен да се извинява на никого
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]