Бербатов: Аз съм българският Пол Скоулс
Нападателят на Манчестър Юнайтед Димитър Бербатов разкри, че въпреки страхотната форма в която се намира, както и това, че е водещият голмайстор за „червените дяволи" през настоящия сезон, той се стреми да остане далеч от светлината на прожекторите, следвайки по този начин легендата на Юнайтед Пол Скоулс.
„Мисля, че много приличам на Пол Скоулс в начина, по който той подхожда към нещата извън терена. Аз не обичам да давам интервюта или да стоя в светлината на прожекторите. Предпочитам да говоря чрез моите умения на терена", заяви Бербатов за мартенския брой на FourFourTwo.
В момента българинът се намира във великолепна форма и със своите 19 гола в 23 мача е водач в надпреварата за „Златната топка" на Висшата лига на Англия.
„Сега вкарвам повече голове и мисля, че повече хора са щастливи с моите изпълнения. Но аз никога не съм искал феновете да скандират името ми и да държат плакати за мен. Аз просто искам да изляза на терена, да си свърша работата, да забавлявам феновете и след това да се прибера у дома и да бъда със семейството си", заяви Бербатов.
- Бекъм: Пред Аморим има дълъг път
- Рио към Джерард: Загрявай за позицията на Слот
- Аморим защити позицията си за Мейну
- Скоулс посъветва Мейну да напусне
- Вълците могат да затруднят Ман Юнайтед
- Аморим: Това не е регрес
- Уест Хем почти обърна Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед също се интересува от Семеньо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]