Улие: Милнър и Бари съжаляват, че напуснаха Вила
Мениджърът на Астън Вила Жерар Улие смята, че Гарет Бари и Джеймс Милнър, които се съгласиха да напуснат „Вила Парк", ако имат възможност да променят своя избор ще го направят незабавно. Както е известно, Бари премина в Сити срещу 12 милиона паунда, а след това беше последвам от Милнът, за когото „гражданите" платиха 24 милиона паунда. И ако във Вила и двамата бяха сред лидерите в отбора, то на Ийстланд те са просто част от отбора.
„Мисля, че ако няколко играча имат възможността да се върнат с година назад, техните постъпки няма да бъдат същите. Парите не ти гарантират редовно мястото в основния състав и играчите са длъжни да знаят това нещо. Футболистът трябва да иска играе. Да обича футбола, да побеждава и да играе редовно за своя отбор", цитира Sky Sports думите на Улие.
- Калвърт – Люин и Емери са най-добри във ВЛ през декември
- Рома съгласува трансфера на Мален
- Астън Вила е близо до сделка за Галахър
- Астън Вила победи Тотнъм в мач от третия кръг на ФА Къп (видео)
- Астън Вила и Кристъл Палас не се победиха
- Емери: Феновете ни помогнаха
- Вила стъпи на второ място с нова победа (видео)
- Астън Вила привлече Алисон
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]