Фърдинанд: Сега Ливърпул е зад Ман Юнайтед
Легендата на Манчестър Юнайтед Рио Фърдинанд вярва, че Ливърпул сега изостава от "червените дяволи".
Ливърпул завърши този сезон на трето място във Висшата лига, страдайки почти през цялата кампания от епидемия от травми.
Ливърпул изостава само на пет точки от Манчестър Юнайтед, който спокойно завърши втори, но Фърдинанд отхвърля оправданията за мърсисайдци.
"Мисля, че в лигата получихме това, което искахме и това е напредък.
Спомням си, че Манчестър Юнайтед приключи миналия сезон с повече от 30 точки зад Ливърпул. Сега Ливърпул е зад нас. Те имат своите оправдания и причини, но студените факти показват, че толкова силно бързахме да ги настигнем, че ги надминахме.
Това говори за значителен напредък. Ние сме втори в лигата. Изобщо не казвам, че това е таван за нас, но ако ви предложиха второ място в лигата в началото на сезона, щяхте да го изтръгнете от ръката.
Сега Юнайтед трябва да работи усилено през този трансферен прозорец, за да укрепи правилните зони. Те се нуждаят от централен защитник, дясно крило и евентуално централен нападател", заяви Фърдинанд.
- Чичарито: Кристиано Роналдо се състезаваше дори по време на вечеря
- Грег Руседски предизвика Пол Скоулс на тенис мач
- Манчестър Юнайтед назначи Ева Олид за треньор на женския отбор
- Манчестър Юнайтед подписа с младия колумбийски талант Кристиан Ороско
- Ники Бът с куриозен проблем: Легендата на Ман Юнайтед получи забрана да посещава местното сметище
- Манчестър Юнайтед има резервен вариант за левия фланг на защитата
- Селта договори Алтай Байъндър под наем от Манчестър Юнайтед
- Морган Гибс-Уайт смени агента си на фона на интерес от Манчестър Юнайтед и Челси
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]