Барнс: Ливърпул няма нужда от нападател
Легендата на Ливърпул Джон Барнс смята, че "ервените" не трябва да купуват нападател това лято.
През този сезон имаше много въпроси към атакуващата тройка на Ливърпул и само Мохамед Салах поддържаше силно представяне въпреки редовните критики.
Барнс обаче не вижда проблем тук и вярва, че отборът на Юрген Клоп не се нуждае от подсилване на атаката.
"Ливърпул няма нужда да купува нападател това лято. Те вече имат играчи, които ще вкарат много голове.
Всички ще искат Хари Кейн, ако е на разположение, но той не е този, който Ливърпул иска, така че няма да е на радара им“, заяви Барнс.
- Слот разчита на Исак след тежката контузия на Екитике
- Евертън ще задържи Ливърпул в дербито
- Предложили Нагелсман на Ливърпул, Ман сити, Челси и Арсенал
- Реймс подкрепи Екитике след тежката контузия
- Слот: Ливърпул ще трябва да продава, за да купува през лятото
- Фенове на Ливърпул бесни след видео със Слот след отпадането от ПСЖ
- Ван Дайк: ПСЖ заслужаваше да продължи напред
- Ливърпул и Манчестър Юнайтед в битка за Ангело Щилер
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]