Агуеро подобри рекорд на Рууни
32-годишният нападател на Манчестър Сити Серхио Агуеро счупи рекорда на бившия нападател на Манчестър Юнайтед Уейн Рууни за най-много голове за един клуба в английската Висша лига. Рууни има 183 попадения, Агуеро е с 184.
Напомняме, че Сити победи Евертън с 5: 0 във финалната среща от сезона. Агуеро, който влезе като резерва в 65-ата минута, реализира дубъл.
Както е известно, това е последният домакински мач за аржентинеца с Манчестър Сити. По-рано стана известно, че Агуеро ще напусне клуба в края на сезона.
- Мареска поема Ман Сити, ако Гуардиола напусне?
- Ман Сити у дома ще разбие Уест Хем
- Челси и Ман Сити се интересуват от талант на Байерн
- Жребият за 1/2-финалите за Купата на Лигата
- Ман Сити без проблем до полуфинала
- Гуардиола: Трафорд е невероятен вратар
- Ман Сити ще стигне полуфиналите за Купата
- Стана ясна основната трансферна цел на Ман Сити
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]