Окслейд - Чембърлейн: Сега се чувствам доста добре
Полузащитникът на Ливърпул Алекс Окслейд-Чембърлейн говори за предизвикателствата, които си е поставил през последните месеци.
"Сега се чувствам доста добре. Преди това по някаква необяснима причина не успях да получа желаната форма. Понякога това е част от футбола, но изобщо не е това, което харесвате. Ругая се, опитвам се да се притискам и да си задавам въпроси, но това не винаги работи.
Основното е, че оставам фокусиран. Абсолютно съм щастлив, че съм част от Ливърпул и играя за този страхотен футболен клуб и това е, което искам да направя по-нататък.
Всъщност това е всичко, върху което се фокусирах, опитвайки се да работя за доброто на нашия тим. Опитвам се да работя, доколкото мога. Всеки път, когато имам възможност да помогна на отбора, трябва да съм сигурен, че съм на сто процента готов да го направя", заяви Окслейд- Чембърлейн.
- Ливърпул е готов да плати повече за Аклиуш, но крилото избира ПСЖ
- Журналист твърди, че е постигнато „принципно споразумение“ между Ливърпул и магьосник на фланга
- Ман Юнайтед със смел задкулисен план по отношение на Ливърпул и Ман Сити
- Контузията на Джо Гомес засили трансферната дилема пред Ливърпул
- Федерико Киеза: Щастлив съм в Ливърпул и искам да се наложа при Ираола
- Ливърпул следи ситуацията с Винисиус Жуниор за свободен трансфер през 2027 година
- Дарвин Нунес може сензационно да продължи кариерата си в МЛС
- Ливърпул остава единственият сериозен кандидат за Брадли Баркола
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]