Тухел: Надявам се Хаверц да е готов за Астън Вила
Мениджърът на Челси Томас Тухел изрази надежда, че полузащитникът Кай Хаверц ще бъде готов да участва във финалния мач от сезона на Висшата лига 2020/2021 с Астън Вила.
"За съжаление Кай Хаверц получи лека травма във финала за ФА Къп срещу Лестър Сити (0:). Имаше леки болки в подбедрицата. Надявам се, че в неделя той ще се завърне в състава и ще ни помогне в мача срещу Астън Вила. Засега не сме сигурни, че това определено ще се случи", заяви германският специалист за Goal.com.
Мач от 38-ия кръг на английската Висша лига за сезон 2020/2021 Астън Вила - Челси ще се проведе в неделя, 23 май. Срещата започва в 18:00 часа българско време.
През този сезон Кай Хаверц изигра 26 мача от първенството, вкара четири гола и даде три асистенции. Челси има 67 точки от 37 участия и е трети в класирането на Висшата лига.
На 29 май сините ще участват във финала от Шампионска лига срещу Манчестър Сити.
- Кои футболисти от Висшата лига трябва да сменят отбора си това лято?
- Реал Мадрид договори личните условия с Енцо Фернандес
- Грандовете от Висшата лига следят Ясин Аяри
- Кукурея: Не се замислих за секунда, когато Реал Мадрид ме поиска
- Моуриньо настоява Реал да привлече Енцо Фернандес
- Как трансферът на Кукурея в Реал Мадрид се ускори за по-малко от 24 часа
- Разкриха защо Кукурея е напуснал Челси за Реал Мадрид
- Енцо Фернандес иска трансфер в Реал Мадрид
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]