Коул предложи решение за Трент в националния отбор
Бившият защитник на Челси Ашли Коул излезе с решение, което ще позволи на Трент Александър-Арнолд от Ливърпул да играе за националния отбор на Англия.
Преди ден The Athletic съобщи, че старши -треньорът на Англия Гарет Саутгейт няма да взема Александър-Арнолд на Евро 2020 поради лошото представяне на Трент в защита.
Коул обаче смята, че Саутгейт не би трябвало да прави от Александър-Арнолд десен бекк, ако отборът премине към формация с трима защитника в отбрана.
"Нивото на умения на играчите, с които Гарет разполага е невероятно. И дори не говорим за Рийс Джеймс. Ами ако играем с тройка в центъра на защитата? Рийс може да бъде десен централен защитник, а Трент ще играе малко по-високо на терена", заяви Коул.
- Собствениците на Ливърпул продължават да подкрепят Слот
- Карагър: Салах още не е приключил с футбола на топ ниво
- Клоп за Салах: Една от най-великите кариери в футбола
- Ливърпул и Юнайтед в битка за Ндиайе
- Изненади и сривове: Евертън удари Челси, Ливърпул падна, Тотнъм затъва
- Бетис се пошегува със Салах след решението му да напусне Ливърпул
- Ливърпул набеляза заместник на Салах
- Арне Слот е на ръба на уволнение в Ливърпул, Шаби Алонсо готов да го замени
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]