Лингард и Брус - най-добри във ВЛ през април
Джеси Лингард от Уест Хем и Стив Брус от Нюкасъл бяха определени за най-добър играч и най-добър мениджър съответно във Висшата лига през април.
През изминалия месец Лингард вкара четири гола и осигури една асистенция, с което помогна на "чуковете“ да се включат в борбата за попадане в топ 4.
Джеси, който също бе номиниран през февруари и март, изпревари Трент Александър-Арнолд, Стюарт Далас, Мейсън Гринууд, Келечи Ихеаначо, Матеус Перейра, Алън Сен-Максимин и Крис Ууд в битка за титлата Играч на месеца.
Също така крилото на Манчестър Юнайтед взе наградата за най-добрия гол през април. Висшата лига оцени попадението на 28-годишния англичанин срещу Улвърхемптън.
А мениджър на месеца е Стив Брус, чийто Нюкасъл направи няколко обрати през април, равен с Тотнъм (2:2) и Ливърпул (1:1) и победи Бърнли (2:1) и Уест Хем (2:1).
Освен Брус, за тази награда бяха номинирани Сам Алардайс, Марсело Биелса и Оле Гунар Солскяер.
- Нюкасъл поднови интереса си към Джеймс Трафорд
- Нюкасъл напредва в преговорите за Виктор Муньос
- Волтемаде: Ще оставя своя отпечатък в Нюкасъл
- Нюкасъл привлече 20-годишен френски вратар за близо 19 милиона паунда
- Нюкасъл договори един от най-обещаващите млади вратари във Франция
- Нюкасъл набеляза Виктор Муньос за заместник на Антъни Гордън
- Начо Монреал: Сандро Тонали е най-добрият халф в света
- Манчестър Сити продължава преговорите за Елиът Андерсън, Тонали остава резервен вариант
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]