Клоп обясни отказа на Мане да се ръкува
Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп коментира ситуацията с нападателя Садио Мане. Припомняме, че след мача от 34-ия кръг на английското първенство между Манчестър Юнайтед и Ливърпул (2: 4), сенегалският нападател отказа да се ръкува с Клоп.
"Не, няма проблем. Вчера на тренировка късно взех решение да пусна Диего Жота в началото. Обикновено обяснявам това, но в момента нямаше време за обяснение. Всичко е наред. Направих промените в тренировките доста късно. Момчетата свикнаха да обяснявам всичко, но този път нямаше време. Това е всичко. Всичко е на ред", заяви Клоп.
Манчестър Юнайтед има 70 точки от 36 участия и заема второ място в класирането на английската Висша лига 2020/2021. Ливърпул (60) - се изкачи на пето място.
- Слот: Собослай е невероятен без топката
- Трансфер на Робъртсън може да помогне на Ливърпул за Ван де Вен
- Карагър: Арбелоа се мислеше за велик
- Саудитските клубове искат да подпишат с 50 играчи това лято
- Тотнъм се интересува от защитник на Ливърпул
- Салах ще бъде една от двете трансферни цели за Саудитската лига
- Ван Дайк: Вече мислим за следващия мач
- Собослай коментира гола си срещу Марсилия
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]